Strona głównaModaNowoczesne spojrzenie na stroje ślubne

Nowoczesne spojrzenie na stroje ślubne

Dzień ślubu, uznawany jest za najważniejszy dzień w życiu człowieka. Szczególnie kobiety odczuwają presję oraz większy stres związany z wybraniem odpowiedniego stroju. W związku z tym każda panna młoda chciałaby wyglądać pięknie i wyjątkowo, dlatego poszukiwania odpowiedniego stroju rozpoczynają się na długo przed zaplanowaną uroczystością.

Pięknie i praktycznie

Wiele panien młodych chcąc wyglądać naprawdę zjawiskowo, często wybiera fasony sukien ślubnych, które bywają nie do końca wygodnie. Wielkie suknie, spora ilość warstw, mimo że wyglądają naprawdę spektakularnie, często sprawiają wiele problemów podczas uroczystości ślubnych oraz weselnych. Jak sprawić, aby podczas ceremonii było wygodnie, ale także olśniewająco? Warto skorzystać z porad stylistki, która podpowie, jaki krój sukni ślubnej będzie najlepszy dla danej sylwetki, oraz jak ukryć wady, a wyeksponować zalety. Dobrze byłoby także dopasować strój, do pory roku, w jakiej będzie odbywać się ceremonia. Zimą, podczas gdy aura może być niekoniecznie sprzyjająca, należałoby zaopatrzyć się w ciepłe okrycie wierzchnie, na przykład płaszcz. Warto także wybrać suknie dłuższe oraz posiadające rękawy. Latem można postawić na krótkie suknie ślubne, wspaniale sprawdzają się kreacje w stylu boho. Można także pochylić się nad mniej oczywistym strojem, czyli kombinezonem lub damskim garniturem, które pięknie prezentują się na tak zwanych garden party.

Więcej niż jeden strój

Coraz popularniejszym wyborem w kwestii stroju ślubnego oraz weselnego, jest wybranie większej ilości strojów. Wieszaki salonów strojów ślubnych aż uginają się od ilości sukni, przez co dość ciężko zdecydować się na jedną. Warto więc rozważyć opcje zakupienia lub wypożyczenia większej ilości sukni ślubnych. Można wówczas wybrać bardziej spektakularną i wielowarstwową na czas samego ślubu oraz późniejszych sesji zdjęciowych. Natomiast drugi strój, który można założyć w późniejszym czasie, na przykład po zakończeniu tak zwanych oczepi, czyli wygodniejsza sukienka, czy też popularne kombinezony, dzięki swojej praktyczności na pewno będą sprzyjać zabawie do białego rana.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne