Wysokiej jakości żele do paznokci

0
326

Szukasz inspiracji dla nowej stylizacji Twoich paznokci? Chcesz zmienić ich kolor lub kształt i mieć pewność, że utrzyma się na dłużej? Efekt ten zapewni, dobrej jakości żel led do paznokci. Jego odpowiednia gęstość zapewni bezproblemowe nakładanie, a samopoziomujące właściwości będą gwarantem dokładnego i równego krycia.

Czym charakteryzują się żele do paznokci led?

Żel do paznokci polecany jest przede wszystkim paniom, które chcą zmienić kształt i wygląd paznokcia. Charakteryzuje się idealną odpornością na uszkodzenia i zarysowania, a także znakomitą współpracą z pędzlem w trakcie nakładania. Dedykowane są do przedłużania paznokci na formie oraz na tipsie. Żel samopoziomujący umożliwia samodzielne przedłużenie paznokci w domu.

Niezależnie od osobistych preferencji, żele led są doskonałym wyborem dla osób początkujących w dziedzinie stylizacji paznokcia. Ich właściwości umożliwiają stworzenie gładkiej i równej tafli bez zalewania skórek. Po nałożeniu żelu można go pokryć bezpośrednio ulubionym kolorem hybrydy. Nadzwyczajna wytrzymałość masy umożliwia stworzenie rozmaitych kształtów takich jak: migdał, szpic, trumienka lub kwadrat. Połamanie paznokcia wykonanego z żelu led zdarza się bardzo rzadko.

Jak nakładać żele do paznokci?

Wszystko zależy jaki kształt i efekt chcemy uzyskać. Żele do paznokci nakłada się w jednej lub dwóch warstwach. Przed aplikacją wymagane jest odpowiednie przygotowanie dłoni i paznokci. Kolejne kroki następujące po sobie to:

  • dezynfekcja dłoni
  • odsunięcie naskórka
  • matowienie powierzchni paznokcia pilniczkiem
  • odtłuszczenie
  • nałożenie primera
  • nałożenie cienkiej warstwy podkładowej żelu

Utwardzenie warstwy podkładowej żelu odbywa się w lampie UV lub LED. Kolejnym krokiem jest nałożenie na płytkę paznokcia grubszej warstwy nośnej. Należy wyprofilować przy tym żel w kształt krzywej C. Tę warstwę trzeba także utwardzić pod lampą. Na koniec przemywamy cleanerem i opracowujemy pilnikiem. Nakładamy jeszcze cieniutką warstwę wykańczającą, która nadaje połysk i wyrównuje powierzchnię paznokcia.