Wózki inwalidzkie od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
258

Euro-medical od ponad dziesięciu długich lat cieszy się Państwa zaufaniem. W przeciągu tych lat z niewielkiej firmy staliśmy się liderem w sprzedaży sprzętu medycznego oraz aparatury na rynku polskim.  Współpracujemy z krajowymi producentami ale wśród grona naszych dostawców jest także wiele zagranicznych firm, liderów światowych w zakresie produkcji sprzętu i aparatury. Dzięki nim nasz zespół pracowników jest ciągle szkolony rozszerza swoją wiedzę i umiejętności, a nasza oferta zawiera nowinki z całego świata. Sprowadzamy dla was wyroby z całego świata ciągle rozbudowując naszą ofertę. Na naszej stronie internetowej  znajdziecie Państwo produkty z grupy sprzętu medycznego jak: łóżka szpitalne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak i wózki inwalidzkie, szafki przyłóżkowe z drewna czy metalowe, wózki wielofunkcyjne, wózki na bieliznę, fotele do dializ, lampy zabiegowe, chłodziarki na leki oraz szczepionki oraz wiele innych. Ponadto mamy sporą ofertę aparatury: kardiomonitory, aparaty ekg, pulsoksymetry, ssaki karetkowe, elektrokardiografy, koncentratory tlenu, pompy infuzyjne, defibrylatory.

Sklep medyczny EURO-MEDICAL – sprawdź ceny szaf medycznych lekarskich

Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty na stronie firmowej www.euro-medical.pl Zachęcamy was do skorzystania z dostępnej na stronie internetowej formy kontaktu przez chat, dzięki niemu możemy na żywo odpowiedzieć na Państwa pytania. Każdego interesanta traktujemy indywidualnie chcąc sprostać jego oczekiwaniom. Nasi eksperci pomogą wam w wyborze odpowiedniego sprzętu czy aparatury medycznej. Kierujemy się waszymi potrzebami, wymaganiami, możliwościami finansowymi, chcemy też realizować zamówienia w minimalnym czasie. Mamy magazyn i utrzymujemy stale wysokie stany magazynowe. Nasi profesjonaliści oraz handlowcy już czekają na kontakt z Państwem. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie całościowo wyposażać placówki medyczne. Ciągle dostarczamy nasze produkty do szpitali, prywatnych klinik, przychodni, prywatnych gabinetów lekarskich czy DPS-ów, jak również zaopatrujemy odbiorców prywatnych w niezbędny sprzęt medyczny potrzebny do opieki ich najbliższych pozostających  w domach. Na naszej stronie www możecie Państwo zapoznać się z naszymi referencjami. Klienci polecają naszą firmę jako rzetelnych partnerów w biznesie w zakresie dostaw sprzętu oraz aparatury medycznej.  Mamy swój team serwisowy, toteż trudności ze sprzętem, czy aparaturą rozwiązujemy od ręki.

Zapraszamy ciebie do współpracy z naszą firmą, dzięki nam będziecie Państwo spokojni o dostawy sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej do Waszej placówki. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .