Piękne paznokcie na lato – tylko z lakierami hybrydowymi

0
333

Lakiery hybrydowe zdecydowanie zdobyły ogromne grono fanek na całym świecie! Problematycznym bywa jednak konieczność szukania odpowiedniej kosmetyczki, znalezienie dobrego terminu i naprawa lakieru, który uległ np. pęknięciu. Dlatego wiele pań decyduje się na zadbanie o paznokcie w domowym zaciszu. Nie trzeba przejmować się tym, że wymaga to ogromnego talentu i precyzji – uwierz, że z pewnością temu podołasz. Dziś podpowiemy Ci, w jaki sposób sama możesz stylizować swoje paznokcie.

Lakiery do paznokci hybrydowe – jak zacząć?

Pierwszym krokiem będzie zaopatrzenie się w niezbędne rzeczy do wykonania manicure. Na początek z powodzeniem możesz wykorzystać tanie lakiery hybrydowe. Wielokrotnie okazuje się, że przypadają one do gustu bardziej, aniżeli ich droższe odpowiedniki i to je uznasz za najlepsze lakiery hybrydowe. Dostępne są o wiele częściej, intensywność ich koloru nie odbiega od droższych produktów, podobnie ma się sprawa z trwałością. Lakiery hybrydowe tanie bez problemu znajdziesz w drogeriach kosmetycznych. By wykonać samodzielnie manicure potrzebne będą jeszcze akcesoria takie jak:

  • pilnik,
  • polerka 100/180,
  • odtłuszczacz,
  • baza,
  • top,
  • waciki bezpyłkowe,
  • drewniane patyczki,
  • lampa UV lub LED.

Lakiery do paznokci hybrydowe – zrób to sama!

By stworzyć manicure hybrydowy samodzielnie kieruj się kilkoma prostymi krokami:

1) Przygotuj płytkę paznokcia poprzez nadanie jej kształtu i odsuń skórki przy pomocy drewnianego patyczka.

2) Teraz musisz delikatnie zmatowić płytkę paznokcia polerką.

3) Nasącz wacik odtłuszczaczem i przetrzyj nim płytkę paznokcia.

4) Zaaplikuj cienką warstwę bazy na płytkę i utwardź ją w lampie.

5) Zaaplikuj cienką warstwę wybranego lakieru – utwardź ją. Teraz powtórz czynność.

6) Nałóż warstwę topu i utwardź ją.

7) Przetrzyj paznokieć wacikiem nasączonym odtłuszczaczem.

Gotowe!

Od teraz nie będziesz musiała umawiać się na wizyty w celu odświeżenia lub zmienienia stylizacji paznokci. Świat lakierów hybrydowych stoi przed Tobą otworem. Baw się, maluj, twórz wyjątkowe wzory i ozdabiaj tak, jak lubisz najbardziej – bez wychodzenia z domu!