Noś więcej zieleni na sobie!

0
31
Zieleń to kolor, który nieodłącznie kojarzy nam się z wiosną i kwitnącymi drzewami czy kwiatami. Niezależnie jednak od tego, jaką mamy porę roku, powinnaś nosić więcej zieleni! Jak to zrobić?

Komu do twarzy w zieleni?

Spódnica ołówkowa w odcieniach zieleni czy też wyraziście zielony płaszcz, to ubrania, których wiele kobiet się boi. Dlaczego? Ponieważ utarło się, iż zieleń jest przeznaczona wyłącznie dla wybranych osób, a tych szczęściar, mogących ją nosić, jest naprawdę niewiele. Kiedyś uznawano, że jedynie kobiety o jesiennym typie urody mogą zakładać zielone ubrania bez obaw. To jednak nie do końca prawda. Owszem, zieleń w każdym odcieniu najlepiej współgra właśnie z jesienną urodą, a zatem oliwkową cerą, brązowymi bądź rudymi włosami i zielonymi lub piwnymi oczami. Jednak zieleń, na całe szczęście, występuje w całej gamie odcieni, a te z łatwością można dobrać do innych typów urody. Uroda typu lato świetnie będzie prezentować się w zgaszonych zieleniach, wiosna z kolei w pastelach, natomiast zima w intensywnych barwach. Wystarczy zatem, że dobierzesz odpowiednią zieleń do swojego typu urody.

Z czym łączyć zieleń

Zielone sukienki prezentują się doskonale bez żadnych dodatków, choć możesz pokusić się na przykład o chustę w kolorach ziemi czy też niebieskie buty. Jednak umiejętne łączenie elementów stroju to jeden z kluczowych elementów sukcesu w noszeniu zielonych ubrań. Nie wszystkie kolory bowiem będą tu pasować. Zieleń świetnie współgra z wyrazistą czerwienią i wspomnianym niebieskim lub granatowym. Jednak najbezpieczniejszym połączeniem kolorystycznym jest zieleń i inne kolory ziemi, takie jak beże, brązy i stonowane pomarańcze. W ten sposób uzyskasz jesień w swoim stroju. Jeśli boisz się, że zieleń jest dla Ciebie zbyt odważnym kolorem, możesz początkowo wypróbować właśnie to połączenie. Nie zapominaj również, że do zielonego zawsze pasować będzie żółty i złoto. Tu już bardziej w stylu glamour.

Niezależnie od pory roku i samopoczucia – noś więcej zieleni! Nie bój się, że to nie jest kolor dla Ciebie, bo pasuje on naprawdę każdej kobiecie. Jeśli szukasz pięknych zielonych ubrań, koniecznie zajrzyj na https://bialcon.pl/.