Które niedrogie lakiery hybrydowe wybrać?

0
576

Na domową stylizację paznokci decyduje się co raz więcej kobiet. Szeroki asortyment wielu marek lakierów sprawia, że podstawowe kolory przestają być satysfakcjonujące i pojawia się pragnienie, by powiększyć swoją kolekcję. Jednak lakiery hybrydowe tanie nie są i nierzadko nadwyrężają domowy budżet. Pojawia się wówczas pytanie o najlepsze lakiery hybrydowe w przystępnej cenie. Poniżej kilka propozycji marek oferujących niedrogie lakiery.

Claresa

Lakiery hybrydowe Claresa to ponad 300 nieziemskich kolorów w bardzo przystępnych cenach, bowiem buteleczka lakieru 5ml mieści się w kwocie 17zł. Marka dostępnych ma wiele promocyjnych ofert, pozwalających na zakup określonych produktów niemal połowę taniej, a także na zakup zestawów startowych i upominkowych, które doskonale uzupełnią każdą kolekcję o najważniejsze barwy. Wśród tak okazałej oferty znaleźć można lakiery w podstawowej kolorystyce oraz nieco bardziej zwariowane, typu glitter. Lakiery pomimo dość niskiej ceny zachowują wysoką odporność i trwałość, tym samym dorównując markom premium. Lakiery hybrydowe Claresa znane są również z wysokiej pigmentacji, dzięki czemu produkty są dużo bardziej wydajne, a współpraca przebiega pomyślnie nawet dla początkujących stylistek.

Niuqi

Niuqi oferuje swoim klientom tanie lakiery hybrydowe, których cena to około 9,99zł za 5ml lakieru. Ich jakość jest bardzo wysoka, w szczególności zestawiając je z nieco droższą konkurencją. Dostępnych jest wiele bardzo ładnych kolorów lakierów, a także baza kauczukowa, odżywki do skórek, czy żel do paznokci. Interesujący wyda się również fakt, że produkty Niuqi dostępne są stacjonarnie w każdej biedronce i nierzadko biorą udział w promocjach.

Eveline Cosmetics

Lakiery do paznokci hybrydowe od Eveline Cosmetics to produkty ogólnodostępne w drogeriach Rossmann, które cechuje bardzo dobra jakość krycia i wysoka trwałość lakieru. Ich regularna cena za 5ml lakieru to 19,99zł, przy czym często biorą udział w promocjach.

Hi Hybrid

Hi Hybrid jest marką trochę mniej znaną, ale równie wartą uwagi co jej poprzednicy. Jakością dogania swoją konkurencję, oferując przy tym bardzo korzystne ceny. Za lakier hybrydowy o pojemności 5ml cena wynosi już około 14,99zł. Manicure z użyciem produktów Hi Hybrid przebiega szybko i sprawnie, dzięki wysokiej pigmentacji i bardzo dobremu kryciu lakierów.