Kilka faktów o stylizacji hybrydą, które koniecznie musisz znać

0
341

Powszechność stylizacji hybrydowych wciąż wzrasta. Coraz więcej kobiet decyduje się na nie ze względu na szereg korzyści, jakie za sobą niosą. Trzeba przyznać, że lakiery hybrydowe bardzo szybko znikają ze sklepowych półek. Dlaczego?

Jednym z powodów jest na pewno korzystna cena jaką płacimy za ilość produktu, który starczy na bardzo wiele użyć. Oczywiście widełki cenowe są dość szerokie w zależności od firm, jednak dzięki rozwojowi tej metody już dziś jestesmy w stanie wybrać lakiery hybrydowe tanie, a wciąż świetnej jakości. Produkty te cechują się dłuższą żywotnością aniżeli zwykłe lakiery do malowania paznokci. Wybierając tanie lakiery hybrydowe możemy również świetnie zacząć przygodę z tworzeniem stylizacji, nie bojąc się o zmarnowanie bardzo drogich produktów. Będą odpowiednie do pierwszych prób i ćwiczeń.

Lakiery do paznokci hybrydowe – wróg płytki paznokciowej czy sprzymierzeniec?

Innym atutem są korzyści dla płytki paznokciowej płynące ze stosowania hybryd. Regularne stosowanie pozwala chronić płytkę paznokciową przed urazami mechanicznymi i trzymać paznokieć w ryzach. Należy jedynie pamiętać o odpowiednim i bezpiecznym jej zdejmowaniu przy pomocy acetonu i nasączonego nim wacika. Jeśli nie zadbamy o delikatne i właściwe ściąganie hybryd, nie pomogą nam nawet najlepsze lakiery hybrydowe.

Oszczędzajmy swój czas dzięki stylizacji hybrydowej.

Stosowanie hybryd na paznokcie zaoszczędzi również mnóstwo cennego czasu, ponieważ bezpośrednio po ich zrobieniu jesteśmy w stanie natychmiast wrócić do naszych czynności i obowiązków. Nie musimy czekać aż lakier wyschnie ani narażać się na uszkodzenie stylizacji, tak jak to bywało w przypadku zwykłych lakierów do paznokci. Sam fakt utrzymania się stylizacji pozwala nam długo cieszyć się efektownie wykonanymi paznokciami, nie musząc martwić się, że za kilka dni trzeba powtórzyć malowanie. Dobry manicure hybrydowy spokojnie posłuży nam przez 2 tygodnie lub dłużej, w zależności też jak szybko rosną nasze paznokcie. Nie ma wątpliwości, że dobrze wykonany manicure z pewnością uzupełni kolorystycznie i estetycznie naszą stylizację, ale również pozwoli nam zadbać o siebie i swoje samopoczucie.