Dlaczego warto postawić na manicure hybrydowy?

0
518

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Bez względu na to, czy lubimy malować paznokcie na wyraziste kolory, czy jesteśmy fankami klasycznych odcieni, to zawsze warto pamiętać o tym, aby prezentowały się one nienagannie. Doskonałym rozwiązaniem, które zapewni naszym paznokciom idealny kolor na dłuższy czas są lakiery do paznokci hybrydowe.

Czym jest manicure hybrydowy?

Niezwykle popularne lakiery do paznokci hybrydowe charakteryzują się tym, że są trwałe i posiadają niezwykle intensywną barwę. Nie zawierają one rozpuszczalników, a utwardzane są za pomocą lampy UV lub LED. Dobrze wykonany manicure hybrydowy utrzyma się na naszych paznokciach nawet do dwóch lub trzech tygodni.

Dlaczego warto zdecydować się na lakiery hybrydowe?

  • Dzięki nim płytka paznokcia staje się mocna i twarda oraz odporna na uszkodzenia. Noszenie na paznokciach tego typu lakierów powoduje, że mogą one rosnąć i są znacznie mniej narażone na uszkodzenia i złamania. Dzieje się tak, dlatego że nałożona na płytkę hybryda znacznie ją utwardza.
  • Pozwalają one cieszyć się pięknymi paznokciami długi czas. Tradycyjne lakiery zwykle nie utrzymują się długo, a często już po kilku dniach pojawiają się na nich widoczne odpryski.
  • Prawidłowo wykonany i zdjęty manicure hybrydowy nie niszczy paznokci. Lakiery hybrydowe są alternatywą dla innych metod, takich jak np. paznokcie żelowe. Hybryda jest nieco bezpieczniejsza i nie obciąża płytki paznokcia.

Jakie lakiery hybrydowe wybrać?

Wybór odpowiedniego lakieru do paznokci nie jest trudny, gdyż na rynku znajdziemy całą gamę kolorów i barw. Najlepsze lakiery hybrydowe, to takie, które posiadają wyrazisty kolor i często nie wymagają nakładania kolejnej warstwy. Nie trzeba także martwić się o to, że zakup wybranego produktu uszczupli znacznie nasz portfel. Tanie lakiery hybrydowe można kupić na różnego promocjach, a także niemalże w każdej drogerii. Latem idealnie sprawdzają się żywe, intensywne kolory, a także niezwykle modne neonowe odcienie. Zimą można zdecydować się na klasyczny czerwony kolor albo pokusić o ciekawe świąteczne wzorki lub brokatowe dodatki. Lakiery hybrydowe to zdecydowanie dobre rozwiązanie dla każdej kobiety, która lubi czuć się piękna. Ich ogromną zaletą jest także to, że bez problemu taki manicure wykonać można we własnym domu.