Botoks na włosy – na czym polega i jakie są jego efekty? (Botox Tahe MAGIC BX GOLD BOTOX)

0
270

W branży fryzjerskiej co rusz pojawiają się nowe zabiegi, które mają na celu upiększyć włosy kobiet w czasie trwania jednej wizyty w salonie. Oczekiwania klientek rosną, dlatego warto być na bieżąco z nowinami, które oferują nam producenci kosmetyków. Rozważając rozbudowę oferty swojego gabinetu fryzjerskiego należy skupić się szczególnie na tych zabiegach, które są niedostępne do domowego użytku klientek. Właśnie takie rozwiązaniem jest botoks na włosy.

Zdobądź klientów jedną usługą 

Botox Tahe MAGIC BX GOLD BOTOX gwarantuje gęstszą i bardziej lśniącą fryzurę już po pierwszym zabiegu. Blask i ekstremalna miękkość włosów, to efekt, który chce osiągnąć niemal każda kobieta. Botoks na włosy dzięki połączeniu płynnego złota w postaci oleju arganowego z innowacyjnie zastosowanym kwasem salicylowym, przygotowuje włókno włosa do maksymalnego przyjęcia składników nawilżających. Wprowadzone komponenty aktywnie wypełniają strukturę włosa, powodując wewnątrz jego rozszerzanie od nasady, aż po same końce.

MAGIC BX pozwala już przy jednorazowym zabiegu osiągnąć dużo trwalsze i natychmiastowe efekty kuracji, dlatego warto zaoferować taką usługę klientkom, aby mogły cieszyć się jeszcze bardziej spektakularnym pięknem i zdrowiem włosa.

Piękne włosy po jednym zabiegu – czy to możliwe

Zabieg bazujący na koncentracie składników aktywnych ma na celu wzmocnienie, naprawę i ponowne zagęszczenie włókna włosa. Dzięki idealnemu uszczelnieniu powierzchni włosa chroni je  przed nowymi uszkodzeniami. Zapewnia miękkość na całej długości włosa oraz elastyczność fryzury dodając ruchu i nie obciążając jej. Kuracja w postaci ampułek Wspomaga walkę z odznakami starzenia przebudowując włos od wewnątrz, przywracając jego energię, gęstość, blask, niezwykłą miękkość i pełnię.

Zestaw Botox Tahe MAGIC BX GOLD BOTOX składa się z:

  • 6 x fiolekMagic Bx Gold
  • 1 x szamponu oczyszczającego Densifying 1L
  • 1 x zestawu do pielęgnacji Magic Bx Gold
  • 1 x miseczki + 1 x pędzelka
  • 1 x plakatu A3
  • 50 x ulotek
  • 1 x koszulki

Taki zestaw zakupiony w https://mfryz.com.pl wystarczy nawet na 18 klientek. 

Skład Botoxu Tahe MAGIC BX GOLD BOTOX

Innowacyjna kuracja bazuje na keratynie, oleju arganowym, naturalnym kolagenie, kwasuie hialuronowym oraz kwasie salicylowym. Ten ostatni składnik oczyszcza osłonkę włosa dla wzmocnienia efektu jego pogrubienia tuż przy samej nasadzie, ponieważ pozwala na dużo bardziej intensywne wchłanianie substancji nawilżających. Naturalny kolagen nawilża i odżywia włosy oraz przywraca je do stanu dawnej świetności. Kwas hialuronowy, głęboko nawilża oraz posiada zdolność do utrzymania wody w ilości odpowiadającej tysiące razy większej niż jego masa własna. Keratyna to nawilżający i filogenetyczny składnik – naprawia strukturę i ochronną warstwę włókien uszkodzonych chemicznie oraz przez czynniki fizyczne. Olej arganowy walczy z negatywnymi skutkami upływu czasu, wzmacnia i nabłyszcza włosy. Takie połączenie składników powoduje, że Twoje klientki zakochają się w tym zabiegu!